KONKURS "LEM 2021"

Uczniowie naszej szkoły brali udział w konkursie "LEM 2021" zorganizownym przez Książnicę Kopernikańską w Toruniu.

Kornelia Kruzińska klasa 7a i Natalia Kalinowska klasa 6a zdobyły pierwsze miejsce, Hanna Koziołek klasa 6a i Antonina Cichoszewska klasa 6a zdobyły drugie miejsce, Tobiasz Krygier klasa 7a zdobył trzecie miejsce, Maria Fischer klasa 7a wyróżnienie - w kategorii dla młodzieży do lat 15 - przygotowanie projektu kartki z zkomiksu pt. "Toruń przyszłości - 2100".

Ucz niowie biorący udział w zajęciach świetlicowych Karol Głowacki I miejsce, Blanka Czmut III miejsce, Igor Sujkowski III miejsce oraz Oskar Sujkowski Lena Miklusiak, Pola Mamrot - wyróżnienia w kategorii dla dzieci młodszych do lat 8/9 "Przygotowanie robota z wykorzystaniem surowców wtórnych ".