Biblioteka

W związku z nieobecnością nauczyciela biblioteki, godziny pracy naszej biblioteki zostają zmienione do odwołania.

Obecnie biblioteka otwarta jest w godzinach:

poniedziałek 9.00 – 11.00

wtorek 9.30 – 11.30

czwartek 9.25 – 11.25

piątek 8.40 – 9.40

Biblioteka szkolna:

Bibliotekarz mgr Anna Drobyszewska

Godziny otwarcia biblioteki szkolnej:

Poniedziałek 8.00 – 14.00

Wtorek 8.00 – 14.00

Środa 8.00 – 14.00

Czwartek 8.00 – 14.00

Piątek 8.00 – 14.00

W bibliotece:

• chętnie Cię widzimy,
  • nie stawiamy stopni,
  • do niczego nie zmuszamy.

W bibliotece możesz:

• wybierać i wypożyczać książki,
  • czytać czasopisma,
  • myśleć i szukać informacji,
  • korzystać z Internetu,
  • pytać,
  • uśmiechać się,
  • bawić się.

W naszej bibliotece jest wolny dostęp do półek i uczniowie samodzielnie wybierają książki do czytania, mogą przy tym zawsze liczyć na pomoc bibliotekarza. Biblioteka wyposażona jest również w stanowiska komputerowe umożliwiające korzystanie z Internetu.

Biblioteka szkolna współpracuje z Biblioteką Gminną w Lubiczu Dolnym. Nasi uczniowie biorą udział w wielu konkursach i imprezach organizowanych przez tą bibliotekę.

Do szkolnej biblioteki serdecznie zapraszamy także rodziców naszych uczniów. Mogą Państwo wspólnie ze swoimi dziećmi wybierać książki, skorzystać z literatury pedagogicznej lub zapoznać się z dokumentacją szkolną.