Koncert kolęd i piosenek świątecznych

Wspominamy 20 grudnia 2023r. kiedy to mury sali gimnastycznej wypełniała muzyka  i podziwiać mogliśmy występy uczniów przygotowane z okazji tradycyjnego Koncertu Kolęd i Piosenek Świątecznych...
Wspominamy 20 grudnia 2023r. kiedy to mury sali gimnastycznej wypełniała muzyka i podziwiać mogliśmy występy uczniów przygotowane z okazji tradycyjnego Koncertu Kolęd i Piosenek Świątecznych. Na widowni poza dumnymi rodzicami oraz wzruszonymi dziadkami pojawili się: Pan Marcin Różycki - Radny Lubicza Dolnego, Pan Tomasz Hermanowski - Prezes Koła Łowieckiego "Daniel" w Leśnie oraz Pan Tomasz Domański - Członek Komisji Etyki i Kultury Łowieckiej Koła Łowieckiego "Daniel" w Leśnie. Przedstawiciele Koła Łowieckiego, korzystając z zaproszenia na koncert, wręczyli uczniom zaangażowanym w jesienną zbiórkę kasztanów i żołędzi, przepiękne upominki. Dzieci, które uzyskały największe rezultaty otrzymały książki, a wszyscy uczestnicy "Kasztanobrania" wracali do domu z dyplomami i pamiątkowymi medalami.
Ponadto Koncertowi Kolęd towarzyszył Kiermasz Bożonarodzeniowy, z którego całkowity dochód zasilił puszkę WOŚP. Z pewnością zastanawiacie się ile udało nam się zebrać. A więc.. 3200,04zł . Z tego miejsca serdecznie dziękujemy za przekazane na kiermasz rękodzieło. Dziękujemy również wszystkim, którzy poczynili "charytatywne zakupy".
Zapraszamy także do udziału w innych wydarzeniach proponowanych przez naszą szkołę w ramach 32 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.