WOŚP 2023

Emocje 31 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy powoli opadają. Po pełnej atrakcji niedzieli, wśród których możemy wymienić między innymi: Cukierenkę pod serduszkiem (z pysznymi domowymi wypiekami, bigosem Szefowej Sztabu, goframi i popcornem), Kramik WOŚPowy, Dziecięcy Zakątek, pokazy wozów strażackich, naukę strzelania z łuku, pokazy tańca i akrobacji, Triathlon WOŚPowy, ekscytujące licytacje, występy wokalne, wspaniałego gościa specjalnego – Mistrzynię Świata, Europy, Polski i srebrną medalistkę Igrzysk Olimpijskich – Katarzynę Zillmann oraz licytację unikatowego, wyjątkowego ZŁOTEGO SERDUSZKA WOŚP, nadszedł czas podsumowania. Dzięki wkładowi ogromnej rzeszy osób i wspaniałym, gorącym, otwartym na pomoc serduchom mieszkańców naszej Gminy Lubicz Sztab WOŚP Lubicz uzbierał około 193 tysiące złotych (kwota nadal jest dokładnie weryfikowana).
Natomiast w naszej szkolnej PUSZCE OD SERDUCHA, po wszystkich akcjach i inicjatywach podejmowanych z myślą o WOŚP, było 18.460zł (nie licząc Państwa wpłat dokonywanych terminalem). Jeśli doliczyć do tego puszki naszych szkolnych wolontariuszy suma wyniosła: 22 601,10zł
Dziękujemy wszystkim razem i każdemu z osobna za cudowny koncert w Owsiakowej Orkiestrze Kolejny raz udowodniliśmy, że razem gramy najlepiej!