Koncert kolęd i kiermasz Bożonarodzeniowy

15 grudnia odbył się długo wyczekiwany Koncert Kolęd i Piosenek Świątecznych, któremu towarzyszył Kiermasz Bożonarodzeniowy. Wśród występujących artystów znaleźli się uczniowie klas I-VI i dzieci z oddziałów przedszkolnych. Poza występami wokalnymi w języku polskim i angielskim mogliśmy wysłuchać interpretacji instrumentalnych klas II (Klasa II A zagrała na dzwonkach, a II B na flecie) oraz występu rodzeństwa Jasia i Liwii Blumkowskich. Jaś wykonał dwa utwory na akordeonie, a Liwia na skrzypcach. Musimy wspomnieć także o niespodziance - występie nauczycieli, którzy zaśpiewali piosenkę pt. "Dzień jeden w roku" przy akompaniamencie gitary naszego Wicedyrektora - pana Dariusza Dobrzyńskiego. Wśród zaproszonych gości, na widowni znaleźli się: Pan Wojciech Rakowiecki - Zastępca Wójta Gminy Lubicz, Pani Teresa Klawińska i Pan Marcin Różycki - Radni Lubicza Dolnego, Pan Stanisław Czapla - myśliwy Koła Łowieckiego "Daniel" w Leśnie, przedstawiciele Rady Rodziców, a także rodzice i dziadkowie uczniów naszej szkoły. Wszystkim dopisywała świąteczna atmosfera.

W trakcie Koncertu Kolęd Pan Stanisław Czapla przekazał upominki uczniom, którzy brali udział w szkolnej zbiórce kasztanów i żołędzi - gratulujemy wszystkim wyróżnionym.

Na pewno jesteście ciekawi ile udało nam się uzbierać na Kiermaszu Bożonarodzeniowym. Z ogromną przyjemnością informujemy, że do puszki WOŚP trafiło 3297,20 zł. Brawo! Pragniemy podziękować uczniom i rodzicom, którzy przekazali piękne ozdoby bożonarodzeniowe oraz dokonali świątecznych zakupów.