Świąteczna Paczka

„Ktokolwiek chce osiągnąć radość, musi ją z kimś podzielić. Szczęście przyszło na świat jako bliźniak.” George Byron

Drodzy Rodzice, najmilsi uczniowie, Sympatycy Szkoły - dużymi krokami zbliża się Czas Świąteczny.

Zapraszamy do udziału w naszej corocznej akcji –„Świąteczna Paczka.”

We współpracy ze Stowarzyszeniem Hospicjum Światło przygotowujemy paczki dla dzieci, których rodzice odeszli po chorobie nowotworowej.

Pragniemy, w tak drobny sposób umilić im Święta.

Do 2.12.2022 PIĄTKU- można przynieść zabawkę, słodycze, grę, książkę lub inny ciekawy prezent dedykowany dla jednego z dzieci:

Rodzeństwo: Łucja 5 lat, Zosia 8 lat, Paweł 10lat, Zofia 12 lat lub dla  chłopca 11 lat.

Jeśli każdy z nas przyniesie jedną rzecz, to z tych drobiazgów stworzymy piękne paczki świąteczne dla dzieci, które straciły rodziców.

Za okazane serce dziękujemy

Dyrekcja Szkoły Podstawowej im. bł. Ks. Władysława Bukowińskiego, Szkolne Koło Wolontariatu, Zespół Pedagogów.

Dary przynosimy do wychowawcy klasy i do gabinetu logopedy.